WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sanayinin temel girdilerinden birisi olan enerjinin verimli kullanılabilmesi özellikle ülkemiz gibi enerji konusunda dışa bağımlı ülkeler için daha da önemlidir. Enerji ihtiyacının kesintisiz ve ekonomik olarak karşılanabilmesi için bir yandan enerjinin yüksek verimle düşük maliyetli olarak üretilirken diğer taraftan da kullanım noktasındaki verimliliğin artırılarak kayıpların en aza indirilmesi gerekmektedir.

Enerji üretiminde ekonomik yöntemler seçilirken çevreye en az zarar verecek yöntemlerin seçilmesi zorunlu hale gelmiştir.

İşletmelerin büyük çoğunluğunda, tesisat hataları, yanlış seçilmiş cihazlar ve ömrünü tamamlamış sistemler nedeni önemli oranlarda verim kayıpları yaşanmaktadır. Basit önlemlerle ve teknolojik ürünler ile enerji verimliliğini yükseltmek mümkündür.

Bu düşünce ile kurulan GENSİS firması, 15 yılın üzerindeki bilgi ve deneyimini endüstriyel işletmelere taşıyarak en iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız endüstriyel tesislerde verimliliği arttırmak için satış, servis ve mühendislik hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız gelişmiş enerji sistemleri uygulamalarını verimlilik, maliyet noktasında en uygun çözümü sektörün lider firmaları ile işbirliği yaparak sağlamaktadır.

GENSİS firması, 15 yılın üzerindeki bilgi ve deneyimini endüstriyel işletmelere taşıyarak en iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız endüstriyel tesislerde verimliliği arttırmak için satış, servis ve mühendislik hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız gelişmiş enerji sistemleri uygulamalarını verimlilik, maliyet noktasında en uygun çözümü sektörün lider firmaları ile işbirliği yaparak sağlamaktadır.

  • 0 (276) 215 10 10

  • 0 (276) 215 10 10

  • info@gensismuhendislik.com.tr

  • Durak Mahallesi Gün Sazak Caddesi No: 30/A, 64100 Merkez/Uşak

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı